27 Kasım 2009 Cuma

Sakarya Fırat 1. Bölüm Birinci Bolum Fragmanı İzle

Link: Sakarya Fırat 1.Bölüm Kamera Arkası 2


25 Kasım 2009 Çarşamba

Sakarya Fırat Ne Zaman Yayınlanacak

Ünlü yönetmen Osman SINAV'ın TRT için çektiği sakarya fırat dizisinin çekimlerine ıspartanın atabey ilçesinde başlandı. Yaklaşık 100 kişinin çekimlerde görev yaptığı dizinin yayın tarihi 15 Aralık 2009 olarak belirlendi.

Dizinin çekim setini Isparta valisi Haydar öner ziyaret etti

22 Kasım 2009 Pazar

Sakarya Fırat Nezaman Başlayacak

sakarya fırat dizisinin çekimleri ıspartanın atabey ilçesinde halen devam etmektedir.

20 Kasım 2009 Cuma

Sakarya Frat Dizisi Full İzle Resimleri

Osman sınavın yeni filmini bu siteden izleyin

Sakarya Fırat Dizisi 1. Bölümünü İzle

sakraya fırat dizisinin yeni bölümünü ilk bölümünü full izle seyret

19 Kasım 2009 Perşembe

Sakarya Fıratın İlk Bölümünden Resimler

15 Kasım 2009 Pazar

Sakarya Fıratın Tanıtım Fragmanısakarya fırat fragmanı SAKARYA FIRAT FRAGMAN osman sınav sakarya frgman fıratdizi19 sakarya fırat fragman izle sakarya fırat dizisi fragmanları osman sınav sakarya fırat videoları sakarya fırat dizisi SAKARYA FIRAT video sakarya-fırat dizisi 71 dakikalık fragmanı fragmanı

7 Kasım 2009 Cumartesi

Sakarya Fırat Dizisi Başlıyor

Osman sınav yepyeni bir dizi ile ekranlara merhaba diyecek.Aldıgım haberlere göre trt 1 ekranlarında yayınlanacak olan dizi Bir Sınır karakolundaki yaşananları anlatacak.
Nefes filmini anımsatacak olan dizi çok yakında ekranlarda olacak.
İşte dizinin tanıtım yazısı
Ünlü Yönetmen Osman Sınav’ın bir sınır karakolundaki askerler ve yöre halkının yaşamını anlatan Sakarya Fırat isimli dizi Isparta’nın Atabey ve Gönen arasında bölgede çekilecek.
kaynak: Hayatforumda http://www.hayatforumda.com/sakarya-firat/175935-sakarya-firat-dizi-haberleri.html#post255029
Dizinin çekimleri için iki ay sonra Isparta’da motor denilecek. Diziye Vali Ali Haydar Öner’le birlikte Atabey Belediye Başkanı Ali Bal ve Gönen Belediye Başkanı Mete Elcim’in de destek verdiği ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıkları öğrenildi. Senaryoya konu olan karakolun yapımına başlanırken dizide rol alacak oyuncuların isimleri açıklanmazken dizinin en az 80 kişilik kadroyla çekileceği ve yöre halkına da küçük rollerde oynama şansı verileceği belirtildi.

Dizinin konusunun Anadolu ailesinin her an karşı karşıya olduğu açmazlardan tamamen insani ve gündelik kaygılardan beslendiği belirtildi.